Apartamentos Costa

Jak się dostać z lotniska do Torrevieja? Sprawdź!

Jak się dostać z lotniska do Torrevieja? Sprawdź!

Szukasz sposobu, jak sprawnie dotrzeć z lotniska w Alicante, Murcji lub Walencji do Torrevieja? To ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!

Jeśli planujesz odwiedzić urokliwą Torrevieję, nie musisz się martwić o trasę z lotniska, ponieważ istnieje kilka opcji, które umożliwią Ci wygodne i bezproblemowe dotarcie do tego malowniczego miasta nad Morzem Śródziemnym. Znajdziesz tu praktyczne informacje i porady dotyczące transportu, abyś mógł skorzystać z najlepszej opcji dostosowanej do swoich potrzeb i preferencji podróżniczych.

Dojazd samochodem z lotniska w Hiszpanii

 

Spis treści :

 

Najbliższe lotnisko Torrevieja - które wybrać?

Najbliższe lotnisko Torrevieja to Międzynarodowe Lotnisko Alicante-Elche (ALC), które znajduje się około 43 kilometrów na północny zachód od miasta. Jest to najbardziej popularne lotnisko obsługujące region Costa Blanca. Alternatywnie, istnieje także Lotnisko Murcja-Corvera (RMU), oddalone o około 61 kilometrów na południowy wschód od Torrevieja. Oba lotniska oferują różne połączenia krajowe i międzynarodowe. Jeśli zależy Ci na dogodnym dostępie do Torrevieja, Lotnisko Alicante-Elche jest zazwyczaj bardziej praktycznym wyborem ze względu na bliższą odległość i bogatszą ofertę połączeń.

Dojazd z lotniska w Alicante do Torrevieja

Dojazd z lotniska w Alicante może być łatwy i komfortowy, zwłaszcza jeśli planujesz przylot na główne lotnisko w regionie. To bardzo prawdopodobne, ze względu na dostępność bezpośrednich połączeń z wielu miast w Polsce, Anglii czy Irlandii. Jeśli zastanawiasz się nad transportem do urokliwej Torrevieji, masz kilka wygodnych opcji do wyboru.

Wynajem auta: Jeśli preferujesz niezależność, rozważ wynajem auta. To świetna opcja, zwłaszcza z myślą o odkrywaniu licznych pięknych miejsc w okolicy Torrevieji. Koszty wynajmu auta kształtują się od 200 do 300 euro na tydzień, a służymy pomocą w procesie rezerwacji. Kierowca z wypożyczalni podjeżdża busem na lotnisko, zapewniając sprawną obsługę.

Prywatny transfer: Za dodatkową opłatą 50 euro oferujemy prywatny transfer z lotniska w Alicante do Torrevieji. Nasz kierowca może zabrać aż 4 osoby, zapewniając wygodną podróż bez konieczności dzielenia się pojazdem z innymi podróżnymi.

Autobus Costa Azul: Bilet na autobus kosztuje około 7 euro i dostępny jest u kierowcy. Klimatyzowane autobusy z przestrzenią bagażową i wi-fi kursują co dwie godziny między 8.00 a 22.00. Podróż bezpośrednio do Torrevieja zajmuje około 40–50 minut, a istnieje także możliwość powrotu na lotnisko w Alicante.

Dojazd z lotniska w Murcji-San Javier do Torrevieja

Dojazd z lotniska w Murcji-San Javier do urokliwej Torrevieji staje się coraz bardziej atrakcyjną opcją dla podróżnych. Pomimo godzinnej drogi między lotniskiem a miejscem docelowym, wiele osób decyduje się na to rozwiązanie, ceniąc różnorodne połączenia lotnicze oraz potencjalne oszczędności.


Najwygodniejszym środkiem transportu jest wynajęcie samochodu, co jednocześnie gwarantuje elastyczność w planowaniu podróży. Dodatkowo, podróżujący mają okazję odkrycia okolicznych atrakcji, czyniąc swoją podróż bardziej atrakcyjną i personalizowaną.Warto zaznaczyć, że niektóre wypożyczalnie oferują opcję przylotu do lotniska w Murcji i powrotu z lotniska w Alicante, co dodatkowo zwiększa elastyczność i wybór dla podróżujących, bez generowania dodatkowych kosztów.

Dzięki wynajęciu samochodu z lotniska w Murcji do Torrevieji, Twoja podróż stanie się nie tylko wygodna, ale także pełna możliwości odkrywania uroków okolicznych miejsc, co sprawi, że Twój pobyt będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujący.

Dojazd z lotniska w Walencji do Torrevieja

Dojazd z lotniska w Walencji do Torrevieji wymaga trochę czasu, około dwóch godzin drogi, ale coraz więcej turystów wybiera to rozwiązanie z uwagi na atrakcyjne ceny biletów lotniczych. Jednak jedyną praktyczną opcją dotarcia do celu jest wynajęcie samochodu, co nie tylko umożliwia wygodny przejazd, ale także daje możliwość odkrycia uroków samej Walencji.

Warto zauważyć, że istnieje alternatywa przylotu do Walencji i powrotu z lotniska w Alicante. Niektóre wypożyczalnie oferują wynajem aut na obu lotniskach bez dodatkowych kosztów, co stanowi wygodną opcję dla podróżujących planujących elastyczny plan podróży.

Wynajem auta z lotniska w Walencji do Torrevieja stwarza nie tylko możliwość komfortowego i spersonalizowanego przemieszczania się, ale również otwiera drzwi do zwiedzania pięknych zakątków Walencji. Warto rozważyć tę opcję, by uczynić swoją podróż jeszcze bardziej satysfakcjonującą.

Jak dotrzeć do Apartamentos Costa z dworca autobusowego w Torrevieja?

Jeśli przyjechałeś do Torrevieja autobusem, masz dwie wygodne opcje, aby dotrzeć do naszego apartamentu.

Po pierwsze, możesz skorzystać z usług taksówki, co zapewni Ci szybki i komfortowy dojazd bez konieczności trzymania się planów komunikacyjnych.

Po drugie, jeśli wolisz spacer, droga do naszego apartamentu jest prosta i łatwa do znalezienia. Wystarczy wpisać nazwę naszego apartamentu w Google Maps, a aplikacja poprowadzi Cię bezproblemowo, pozwalając jednocześnie cieszyć się urokami okolicy.

Przystanek autobusowy w Torrevieja

Mercadillo czyli co piątkowy rynek w Hiszpanii Odkryj urok Playa del Cura w Torrevieja

Słoneczna Costa Blanca czeka!

Zarezerwuj apartament już od 40 EUR / dobę w 3 prostych krokach:

Wybierz termin rezerwacji

Wypełnij formularz oraz dokonaj płatności

Zamelduj się w apartamencie

Wybierz apartament